1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
dimulka [17.4K]
3 years ago
6

Answer this right and I will post 100 points to who ever get this right!!!!

Mathematics
2 answers:
solmaris [256]3 years ago
6 0

Answer:

TOM KENNYY

Step-by-step explanation:

timofeeve [1]3 years ago
5 0

Tom Kenny as Spongebob Squarepants

You might be interested in
How do you know a number is divisible by 5?
djverab [1.8K]
The last number will either be 5 or 0. For example 15, or 20.
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
A tree's height increase by 15%. If a tree is 23 feet high, how tall will it be in one year ?
Ghella [55]

Increased height:-

\\ \sf\longmapsto 23\times 15\%

\\ \sf\longmapsto 23\times \dfrac{15}{100}

\\ \sf\longmapsto \dfrac{345}{100}

\\ \sf\longmapsto 3.45

Now current height:-

\\ \sf\longmapsto 23+3.45=26.45ft

8 0
2 years ago
What is the image point (-2,-7) after a translation right 4 units and down 2 units
xenn [34]

Answer:

(2,-9)

Step-by-step explanation:

-2+4=2

-7-2=-9

down=negative

right=positive

left=negative

up=positive

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Jack says if you multiply a number by a fraction the product will always be smaller than what you started with. Is he correct? W
Alexus [3.1K]

Answer:

true and false

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
If cose<br> =-2/3<br> -, which of the following are possible for the same value of e?
Lubov Fominskaja [6]

Answer:

B?

Step-by-step explanation:

3 0
2 years ago
Other questions:
  • Which of the following accurately shows the range of the function defined below?
    14·2 answers
  • Which ordered pairs in the form (x, y) are solutions to the equation
    11·1 answer
  • Which function has the domain x&gt;-11
    8·1 answer
  • One bottle of shampoo cost six dollars for 8 ounces. A Second bottle cost four dollars second bottle cost four dollars and for 5
    10·1 answer
  • If the point (2/3,y) is on the unit circle, what is y?
    7·1 answer
  • WILL MARK BRAINLIEST HELP ASAP!!!
    9·2 answers
  • Farmer John sells a dozen of eggs for $1.56. What is the unit cost per egg?
    7·2 answers
  • Please help must show work
    15·1 answer
  • PLZ HELP ME ASAPPPPP
    7·1 answer
  • What does ''tension cuts the air'' mean
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!