Here you go look at the drawings
Unit rate for 1 oz of cheerios is 22 cents. unit rate for 1 oz Apple Jacks is 23 cents.
Answer:
31.40
Step-by-step explanation:
3.14 x 10
= 31.40
I'm very sorry if you get it wrong tell me
Answer:
72
Step-by-step explanation:
plz mark brainliest :D
Answer:
1
Step-by-step explanation:
this is because the number is not getting multiplied by anything.