if one jar of jalapeños cost $2, how much will 7 jars cost? can somone help me do this step by step?!:)))
2 answers:
Answer : 14 Explanation: multiply $2x7=14
Answer:
14
Step-by-step explanation:
You might be interested in
x+3
4+(x+2)
4
or
x+3 * 1
x+6 4
x+3
4x+24
Answer:
the answer is -1 1/5
Step-by-step explanation: 7/5
Answer:
x≥22.162162
Step-by-step explanation:
happy to help ya :)
B. 250 cm3 hope this helps