1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
miskamm [114]
2 years ago
11

Pls help first =brainliestttttttt

Mathematics
1 answer:
Westkost [7]2 years ago
6 0
Won’t it look the same because you are basically rotating it in a full circle
You might be interested in
Calculate the unit rate. A 5 gallon bucket of paint for $70.50​
Sveta_85 [38]
Okay to find the unit rate you must find how much one bucket of paint costs so you divide 70.50/5 and then you will get 14.1 have a nice day (:
6 0
2 years ago
HELPP PLEASE!!!!!! ):
padilas [110]

Answer:

  1. -3
  2. \frac{3}{4}
  3. \frac{-1}{3}
  4. \frac{3}{16}
  5. \frac{3}{10000}

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
719 = (78 × 9) + ____ find the unknown number
viva [34]

Answer: 17

Step-by-step explanation:

78 x 9

=702

702 -719

= 17

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which equation can be used to determine the distance between the origin and (–2, –4)?
Andreyy89
-2+(-4) i think :)))
3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Which expression is equivalent to 24 + 20​
Maslowich
24+20=44
4(6+5)=44
the first one
8 0
3 years ago
Other questions:
  • Jason drove 125 miles without stopping . His average speed was 50 miles per hour . How many hours did Jason drive
    7·2 answers
  • Zach bought two new jet skis for 15,490. He will make 36 equal payments . How much will each payment be?
    14·1 answer
  • Whats the shaded region of 5/8​
    7·2 answers
  • -6 + (1\3) word problem
    5·1 answer
  • What is the solution to the following system?​
    5·1 answer
  • Write the equation for the perpendicular bisector of the given line segment.
    14·1 answer
  • Gale owns a car that is worth $9,500 but she still owes $7,400 on the car loan. She has a student loan in the amount of $6,000 a
    12·1 answer
  • Will the given side lengths form a right triangle?<br><br> 1, 2, 5
    15·1 answer
  • Coach Dom took the football team out for pizza. He bought 6 pies at $6.35 each. He left a 18 % tip. How much did Coach Dom spend
    10·1 answer
  • IS 100 times as great as the number​ *LOTS OF POINTS*
    15·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!