Answer:
345.8
Step-by-step explanation:
I think there are 480 different ways too have a pizza with one cheese and 3 toppings
Answer:
The average speed of the plain was 800 miles/h
Step-by-step explanation:
Answer:-4/1
Step-by-step explanation:
Answer:
$17.22 per foot
Step-by-step explanation:
To find the unit rate, divide the amount of money by the amount of feet. This will give you how much money per one foot.
310/18= 17.22222