Answer:
<em>14 miles</em>
Step-by-step explanation:
It's still 14 miles no matter which way you go.
Answer: This function is linear because it forms a straight line when graphed.
Would appreciate brainly <3
The answer should be $8 if you are trying to find the unit rate. All you have to do is divide 32 by 4 and you get 8. Hope that helped.
Answer:
i pray you get it right lol
Step-by-step explanation:
just ask a teacher