1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
mylen [45]
2 years ago
15

I forgot to put the picture so- but pls help me don't just put something random

Mathematics
2 answers:
Digiron [165]2 years ago
5 0

Answer:

-5

Step-by-step explanation:

just trust me bro and goodluck.

adelina 88 [10]2 years ago
4 0
The person should be correct

Hope this helps good luck
You might be interested in
How many 0.45-ounces packages of cinnamon can be made with 3.15 ounces of cinnamon
Studentka2010 [4]
<span>3.15/.45=7 .45 ounce packages of cinnamon.</span>
8 0
3 years ago
Divide. give the quotient and remainder.<br> 4036/5
melamori03 [73]

Answer:

805.2

Step-by-step explanation:

7 0
2 years ago
Frank is planting a flower garden. He plants 2 lilies for every 3 rose bushes. If Frank plants 12​ lilies, how many rose bushes
Alja [10]

Answer:

17 rose  bushes

Step-by-step explanation:

Add all of them together  to find the answer. HOPE this helps:> please mark brainliest

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
How many times larger is 2 x 1012 than 5 x 106?
vfiekz [6]

Answer: It is 3.81886792453 times larger

Step-by-step explanation: 2 x 1012 is 2024

5 x 106 is 530

so take 2024 and divide it by 530 and you get 3.81886792453

in case you were wondering this rounds to 3.82

hope this helps and mark me brainliest if you can

6 0
3 years ago
What is 60 times 20 plz answer and make it quick!!
timurjin [86]
1200 hope this helps u
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Ismael
    7·1 answer
  • Maria makes beaded bracelets for sale . The materials for each bracelet cost $3.00 and she sells the bracelets for $8.25 each. T
    10·1 answer
  • What are some ways you could break apart 7 x 9 using the distributive property
    6·1 answer
  • The variable x varies jointly with y and z. Use x=2, y=4, z=1 to write an equation relating x, y
    10·1 answer
  • Mr. Ramsey orders lunches to be delivered to his workplace for himself and some
    8·2 answers
  • Choose all that apply: 4/6 + 2/3 =
    12·1 answer
  • Please help me 10 points pls
    14·1 answer
  • $10.50 for 3 pounds round to the nearest hundredth can u solve the other pens too .
    9·1 answer
  • How much does the average bag of candy weigh in ounces
    11·1 answer
  • How many feet are in 5 yards? Razon Unitaria (Unit Rate)
    12·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!