1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
elena55 [62]
2 years ago
9

Based on the completed table above what is the value of e?​

Mathematics
1 answer:
Otrada [13]2 years ago
6 0

Answer:

what grade is this???

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Three puppies weigh 1 1/16 pounds, 1 3/16 pounds, and 15/16 pound. You are carrying all three in a basket. Find the total weight
sweet [91]

Answer:

3 3/16

Step-by-step explanation:

1 1/16+1 3/16+15/16=3 3/16

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Unit rate for $4.95 for 3 tacos
elena-s [515]

Answer:

= 1.65 dollars per taco

Step-by-step explanation:

4.95 dollars ÷  3

3 tacos ÷  3

-------------------------

1.65 dollars

1 taco

4 0
3 years ago
4 less than half a number is 21
svlad2 [7]
I think the number is 50
7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Algebra Y= -.5 (x-6) squared +18
telo118 [61]

Answer:Its math

Step-by-step explanation:

Its math Its math

4 0
3 years ago
8-102.
PIT_PIT [208]

a. The speed is represented by 7 miles an hour

b. f(t)=7t

c. 28 miles

5 0
3 years ago
Other questions:
  • #3 please im so bad with area lol
    13·2 answers
  • If trap is an isosceles trapezoid, what is the value of x
    10·1 answer
  • How many 1 third cup servings are in 4 cups of walnuts
    11·2 answers
  • 1
    9·1 answer
  • Brent's neighbor paid him for fixing her roof. Brent shares the money equally with his brother who helped him on the job. If Bre
    13·1 answer
  • Help...... ._. ........ Me
    7·1 answer
  • bob puts in $50 per week and started with $100. bill started with $800 and takes out $60 per week. after how many weeks will the
    10·1 answer
  • A charity is holding a benefit at an Italian restaurant. The owner of the restaurant offers to donate $200 in addition to $4 for
    12·1 answer
  • Two–thirds of the children in the fourth–grade class are girls. If there are 18 girls, what is the total number of children in t
    5·2 answers
  • Which is the least common multiple of 5 12 15
    13·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!