Answer:
A) x = 10-/3, y = 20
Step-by-step explanation:
Answer: Double the tax so that hes not a jerc
Step-by-step explanation:
I would answer the problem but first upload the diagram
Answer:
Step-by-step explanation:
20.70/90= 0.23 per foot
30*.23= 6.90
It'll cost $6.90 for 30 more feet.