Answer:
x = 24
Step-by-step explanation:
1/6 x + 3 = 7
1/6 x = 4
x = 24
Answer:
x x x c. c c c c d sbsbbdbcbdbcbbxbcbcbbvbbcbvbcbcbcnc
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
Answer:
the answer is 2
Step-by-step explanation: