1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Slav-nsk [51]
3 years ago
15

20 Points pls Help !

Mathematics
1 answer:
nekit [7.7K]3 years ago
4 0

Answer:5 i think maybe sorry if wrong

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Go through my questions there a surprise:)
gtnhenbr [62]

Answer:

I will do that buddy. I'll have fun

8 0
3 years ago
Someone please helppp.....
Alecsey [184]

I believe that the answer would be B) y = x + 19

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
I need help with the rest of these
Anit [1.1K]

Answer:

Step-by-step explanation:

5) 2 4/9

= 22/9

= 2.4444......

7) -1 5/6

= - 11/6

= - 1.8333.....

2) -2/11

= - 5.5

4) 1/3

= 0.3333......

6) - 13/6

= - 2.166666667

8) 13/99

= 0.1313131313......

7 0
4 years ago
HELP WITH MATH hzjdjdjdjdjd
kolbaska11 [484]

Answer:

0.916

Step-by-step explanation:

Trust me thats all you gotta do.

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
2.<br> Which expression is equivalent to Xy 2/9
Lelu [443]

Answer:

4/18 or divide both by anything or times it

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Other questions:
  • What is 246 gallons/minute converted to liters/second<br> show work pleaseee
    11·1 answer
  • 3x-2y=6<br> 2x-y=5 <br><br> Solve the system by substitution
    15·1 answer
  • An object is dropped from a bridge and allowed to freefall to the ground. The height of the object over time can be modeled usin
    6·2 answers
  • 15 point question. please help
    10·1 answer
  • John pays $15 per hour plus a fee of $10 to get his house cleaned.if he has to pay $160 how many hours did he get his house clea
    12·1 answer
  • Which equation could be used to find the cost of each Apple? 4x+3(0.89)=$7.15 , 3x+4(0.89)=$7.15 , $7.15-3x=0.89 , or 4x-3(0.89)
    8·1 answer
  • . On Tuesday, Bellagio's Pizza sold 60 plain pizzas at $5 each; 20 meatball pizzas at $8 each; 25 Sicilian pizzas at $9 each; an
    12·1 answer
  • One highlighter has a mass of 11 grams. Another highlighter has a mass of 10,800 milligrams. Which highlighter has the greater m
    10·2 answers
  • Y varies directly as x. Y=28 when x=2. Find y when x=12
    11·1 answer
  • Aaron buys 2 t-shirts for $10.50 each, a 3-pack of socks for $7.95, what is the total cost of Aaron’s purchases?
    11·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!