Answer: 19/100
explanation: it has a 19% chance so it is 19/100
RB: $51.10/14=$3.65 per lb
Turkey: $42.60/12=$3.55 per lb
Ham: $3.80 per lb
Answer: Turkey is the LEAST expensive
<span>Let x equal the repeating decimal you are trying to convert to a fraction.Examine the repeating decimal to find the repeating digit(s)<span>Place the repeating digit(s) to the left of the decimal point.</span></span>
X and 1 are common factors eh