Answer:
13
Step-by-step explanation:
Step-by-step explanation:
10÷24= .41 cents per pound
Answer:
C
Step-by-step explanation:
Per year: 12,986.64 * 1.11 = 14,415.1704 US dollars
Per month: 14,415.1704/12 = 1,201.2642 US dollars
It would be 24. V=l•w•h so 2•4•3=24