Answer:
Each snack combo costed $8
Step-by-step explanation:
4 friends* 11 per ticket = $44 for four tickets
76 - 44 = $32 spent on all the snack combos
$32 ÷ 4 friends = $8 spent on each snack combo
So, each snack combo costed $8
Hope this helps!
Answer:yes
9,4,0,1
They give you different values for the X so all you have to do is plug in the X to the different equations
The equation of circle is
Answer: B