8 pounds of pears would cost 64.00 because 40/5=8.00-price per pear so 8 pounds x8= 64.00
Answer:
??
Step-by-step explanation:
The coordinates of r is ( 4, -1 )
Answer:
Translation: One day on one of the school blackboards a Divide the blackboard into four equal parts, so that each one has a 1, a 2, a 3 and a 4
Step-by-step explanation:
So what am I answering here?