Answer:
$4.02
Step-by-step explanation:
since he bought the same meal for 3 days, that means he payed the same amount every day for 3 days. the total is $12.06, so if u divide the total by 3, you will get how much he payed for one meal.
Answer:
literally i have no clue sorry
Step-by-step explanation:
Answer:
1.478
Step-by-step explanation:
Answer:no the -2/3 should be before -1/5
Step-by-step explanation:
Answer: A
Step-by-step explanation:
Pi is irrational