The correct answer is A $4.28 x 4 = $19.28
Answer:
A. 60,000
Step-by-step explanation:
The answer is A because 2 × 3 is 6 then you add the 4 0's. So it would be 60,000
Answer:
<h2>1.80 per pound of strawberries</h2><h2 />
Step-by-step explanation:
8.10 / 4.5 pounds = 1.80 per pound of strawberries
Answer:
It is: -5x^2 + x - 12 = 0
Step-by-step explanation:
Answer:
its 18
Step-by-step explanation:
i took this testtttttttttttt