Answer: A growing division of labor between employees with different skills
Step-by-step explanation:
No (unless you're talking about a whole number), for example...
0.2^2 = 0.04
Answer:
yes
Step-by-step explanation:
your answer is correct
Answer:
$4.12
Step-by-step explanation:
$26.78 / 6.5 gallons = $4.12 per gallon
Answer:
40
Step-by-step explanation:
it would be 20 too but there is no opition for this i hope i helped