There should be 3 more girls than boys in the class (9 boys, 12 girls)
Answer: $1.18 per item
Step-by-step explanation:
9.44/8=$1.18 per item
Answer:
Step-by-step explanation:
So first you add them together which gives you infinity and then you divide infinity by (139+285) then keep doing it until you realise this is a scam