1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Sophie [7]
4 years ago
11

In 2000 the small town

Mathematics
1 answer:
Elodia [21]4 years ago
4 0

Answer:

what the question ?

You might be interested in
Joel has 1/3 quart of liquid plant fertilizer left to feed his 6 plants. He will give each of his plants the same amount. How mu
zubka84 [21]

1/3 divided by 6 is 1/18. So each plant gets 1/18 quarts of liquid plant fertilizer.


6 0
4 years ago
Solve the volume of the box! Help ASAP also you get extra points <3.
olga2289 [7]

Answer:

22½ in³ or 22.5 in³

Step-by-step explanation:

V=bwh

V=5(3)(1.5)

V=15(1.5)

V=22.5

8 0
3 years ago
I need help with number 4. It involves permutations.
adell [148]
Where is the question
5 0
3 years ago
What is an equivalent expression to 48x - 30?
mars1129 [50]
An equivalent expression would be 6(8x - 5)
3 0
3 years ago
Is 9+10=21? <br><br><br><br><br> this is free points, just say yes
Alex787 [66]

9+10=19 not 21, but ok

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Original price : 29.99 ; markdown 30% what is the awnser ?
    8·2 answers
  • Chris has a bag of sweets. there are more than 20 sweets in a bag.
    14·2 answers
  • What does −|−9| mean
    8·1 answer
  • Can someone answer this question for me?
    14·1 answer
  • Evaluate 8a- 1+ 0.5b when a = 1/4 and b = 10
    7·2 answers
  • A zoo has 1,361 visitors on Saturday and 549 visitors on Sunday. What is the best estimate of the total number of visitors?
    13·1 answer
  • What does 24 fluid ounces equal
    5·2 answers
  • How many students did he survey<br><br>plssss hurry I'll give BRAINLY pls ​
    10·1 answer
  • Solve (x+3) (x+3) -2=0
    6·1 answer
  • Mike bought 4.5 pounds of bananas for $5.40. What is the price per pound for the bananas?
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!