Answer:
11 * I
Unless you can tell me what I is equal to, I can't give you a number as an answer. Just take what ever I is equal to, an multiply it by 11. If the answer choices are equations rather than numbers, than just say 11 * 1.
If the question comes with any more information, please comment so I can give you a stronger answer.
Hope this helps! :)
-Sophia
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
9514 1404 393
Answer:
48 m³
Step-by-step explanation:
The correct formula for the volume of a pyramid is ...
V = 1/3Bh
For the given values, the volume is ...
V = 1/3(36 m²)(4 m) = 48 m³
Answer:
2/10 on the first draw and 1/9 on the second draw
Step-by-step explanation:
In the first draw, 2 marbles are yellow out of 10, but on the second draw, you don't replace a yellow marble leaving 1 yellow marble out of 9 total marbles in the bag.