Where is the pic?
i need to see it
Answer:
pee
Step-by-step explanation:
Answer:
I dont have one
Step-by-step explanation: I just need these 50 points srry :((((((((((
Answer:
The second dealer is better.
Step-by-step explanation:
To figure this out we need to divide the price by the amount of milk. Lets do both at the same time.
3.8/2= 2.7/1.5=
3.8/2=1.9 2.7/1.5=1.8
The second dealer is better.
Answer:
45 hours
Step-by-step explanation:
720-180 = 540
540 divided by 12 is 45