1 answer:
4.6 23 divided 5
First you divide 5 into 23 you get 4 then add a decimal and an zero bring down the zero and 30 into 5 is 6 so 4.6 is your answer
You might be interested in
Ok, so remember the exponentioal law that says

so

answe ris x^6
127.40/26 = $4.90 per pound
18 * 4.9 = $88.20
It would cost $88.20
Answer:
13.4
Step-by-step explanation:
The answer is "alternate exterior angles theorem."
Answer:
A.
|19 | = |–19|
Step-by-step explanation: