1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Gekata [30.6K]
3 years ago
13

Pls help What is the range of the function graphed above?!!!!

Mathematics
1 answer:
Flura [38]3 years ago
5 0
I think it’s -infinity
You might be interested in
I need to find the expression help
notsponge [240]
The answer is
9n-2

d=9
1#=7

6 0
3 years ago
What is the answer to this???
frosja888 [35]

Answer:

JAY

Step-by-step explanation:

because its closest to making a whole number

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which expression is equivalent to 6x^5 z^3 4x^4 z^2
Delicious77 [7]

Answer:

24x^9*z^5

Step-by-step explanation:

combine coefficients and add exponents for like terms

hope this helps you :)

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Marcos has 3/5 of a pizza remaining and gives his friend 1/5 of the remaining pizza. How much pizza is left over?
LuckyWell [14K]

Answer

at first I said 1/2 but it's 2/5's.

Step-by-step explanation:

\frac{3}{5}  -  \frac{1}{5 }  =  \frac{2}{5}

3 0
3 years ago
The number 6 has exactly four different factors:1,2,3 and 6. How many different factors does the number 36 have?
Aliun [14]
36 has 1,2,3,4,6,and 9

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Which statement is true about figures ABC D & ABCD
    6·1 answer
  • What is the value of 8/36 in lowest terms?<br> A. 4/18<br> B. 1/2<br> C.2/9<br> D. 1/4
    7·1 answer
  • Order the numbers from least to greatest: 82, 62, 95, 81, 89, 51, 72, 56, 97, 98, 79, 85
    9·1 answer
  • The yearbook staff at Jefferson Middle School has been busy taking pictures. Of the 574 pictures the staff members have taken, o
    14·1 answer
  • Y times 3=9 y =what
    10·1 answer
  • An experienced cashier at a grocery store takes 2 seconds to scan each item and 40 seconds to process the customer's payment. 1)
    14·1 answer
  • A jar of jelly that weighs 4.25 ounces costs $2.89. What is the cost of one ounce of jelly?
    5·1 answer
  • 6(x – 1) = 9(x + 2)<br> Solve
    14·1 answer
  • What addition sentence is equal to 3x4
    7·2 answers
  • Find the sale price.
    8·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!