Answer:
6%
Step-by-step explanation:
I asked this same exact question, no one got the right answer, so I just guessed, and what do you know, I got the answer right! So here you go.
Yes it is indeed nothing else can be done to this problem
Sphere is ur answer to ur question
Jayce sold 28 bc $210/84 bars = $2.50 per bar. $70/2.50 = 28 bars