Answer: D!
Step-by-step explanation:
$115.45 This should be the correct answer. Hope this help need brainlest.
The unit price for option 1 is $0.68 for each candy bar. The unit price for option 2 is $0.60. So you would be getting more candy bars for your money with the second option. I hope this helps!
Answer:
64
70
72
Step-by-step explanation: