Answer:
For Brand A:
1 Oz: 0.9 cents
For Brand B:
1 oz: 0.12 cents
Step-by-step explanation:
You take the price of the cheese then divide it by how many ounces there is.
Please give me brainliest.
Answer:
=36-m^4
Step-by-step explanation:
IDK. I looked up the answer but i couldn't find it. I'm on UsaTestPrep and they gave me the same question.
Answer:
for every rise of 1 the run would be 25