1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
pychu [463]
3 years ago
7

I WILL MAKE YOU THE REAL BRAINLIEST

Mathematics
1 answer:
Y_Kistochka [10]3 years ago
4 0
No such thing ,But what you can do is is go on Cymath and it will help you solve it
You might be interested in
An 8-pack of candy bars costs $7.28. What is the unit price?<br> plz help
Darya [45]
7.16 dpollars for one candy bar
5 0
3 years ago
Given: Lines, and I are parallel, with transversal line t.
VladimirAG [237]

Answer:

5 = e=h

3 = a=e

6 = b=d

4 = d=f

2 = a=h

1 = c=f

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Please help me!<br> [One Step Inequalities]
WITCHER [35]
n - 8 < -8

< is similar to = in this case

n < -8 + 8
n < 3

The answer would be bubble #3.
7 0
3 years ago
What fraction has a decimal value between 1/2 and 3/4
andreyandreev [35.5K]
To find the decimal value, we must convert 1/2 and 3/4 into decimal.
1/2=0.5
3/4=0.75
Now we just have choose a random decimal in between the decimal.
Let's choose 0.6
Now we have to convert the decimal into a fraction. So we'll multiply the decimal by100.
0.6×100=60
Then we make the 60 into a fractions. 60/100
Then we'll simply the fraction. 60/100÷10=6/10÷2=3/5
There you go. You have your answer.

7 0
4 years ago
Read 2 more answers
Plsss helppp meee thankssss
raketka [301]

Answer:

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
Other questions:
  • True or false to graph data points together you need to use a coordinate plane
    15·1 answer
  • The amount of money that college students spend on rent each rent month is usually between 300 and 600.However there are a few s
    13·1 answer
  • In the right triangle shown, m∠A=30°m, AB = 12\sqrt{3}AB=12 <br> How long is AC?
    7·1 answer
  • Jim rented a truck for one day. There was a base fee of $17.99, and there was an additional charge of 76 cents for each mile dri
    10·1 answer
  • What is 100 divided by -60
    10·2 answers
  • Please help ASAP! I’d appreciate it! :)
    10·1 answer
  • N-4=12 <br><br> What is n ??????
    13·2 answers
  • Math<br><br><br><br> Will<br><br><br><br> Give Brainlist
    11·1 answer
  • "Calcular el área sombreada en la gráfica, utilizando la suma de áreas de rectángulos, recuerda entre más rectángulos más exacta
    7·1 answer
  • Please help me this is my end of the year work
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!