The answer is 2565 if u devide and multiply
$2,565
Divide 324 by 12 to get the price for one and multiply the answer by 95.
Answer:
28
Step-by-step explanation:
What are the other options. It kind of looks like it could be the second one
Your answer is $19.26
I did the math
420
(12 x 7) x (1+4)
84 x 5
=420