1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Natasha2012 [34]
3 years ago
11

Please help meeeeeeee

Mathematics
1 answer:
noname [10]3 years ago
3 0

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Make a commone demonatore my multiplying.

You might be interested in
What is the interquartile range?<br><br> The interquartile range is ____
mestny [16]

Answer:

THE ANSWER IS THREE sorry cap lock

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
A 3-kilogram bag of oranges costs $9.87. What is the unit price?
mixer [17]

Answer:

3.29

Step-by-step explanation:

6 0
2 years ago
Can someone help me with these
ira [324]
12 is a
13 is b
14 is d
15 is 1 217/1250
4 0
3 years ago
Carys earns 10 dollars an hour. How many hours would it take to earn $1?
Ivahew [28]
It would take her 1 hour to earn $1, you don’t get paid by the minutes.
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Evaluate 9/m + 4 when m=3
Anvisha [2.4K]

Answer:

7

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Solve for x:2000=500e^4x
    5·1 answer
  • Mary Palm's checking account had a starting balance of $785.63. She wrote a check for $57.00 for groceries and a check for $125.
    9·1 answer
  • Which is greater 2/6 or 1/3
    12·2 answers
  • Find the exact value of x.<br> Do the side lengths form a Pythagorean Triple?
    10·1 answer
  • Total = $5.33 Tax rate = 8% How much was the item?
    9·1 answer
  • Write the following equation in slope intercept form.
    6·1 answer
  • The weight, in pounds, of a newborn baby tt months after birth can be modeled by W.W. The table below has select values showing
    12·1 answer
  • Dgzsjkdghfguhsugysurgyru
    15·2 answers
  • Brainliest for correct answer
    8·1 answer
  • a teacher created two way table for four different classrooms the tables track whether each student has an after school job or n
    11·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!