<em>15.05 ÷ 7 = $2.15 per gallon</em>
<em>--</em>
<em>2.15 x 4 = $8.60</em>
<em>--</em>
<em>jamal can buy 4 gallons of gas</em>
<em />
Let's see
so you have to add the bottom numbers and the top numbers then add the whole numbers so it's 23 15\28
It will take 12 people to finish the turkey
His sister is 7.895 feet tall.