Answer: Sasha
Step-by-step explanation:
carlos- 54 divided by 25 equals 2.25 dollars for each gallon
sasha- 31.25 divided by 15 equals 2.083333(3 repeats)
They are both really close on price, but sasha's is cheaper
Answer: 2*200-321+67=56-65? look at the picture
Step-by-step explanation: Hope this help :D