30 individual boxes
Because to have 30 servings from the cartons you would have to buy 6 cartons which would cost $23.94 which is more expensive then $21.99.
hope this helped xx
Answer:
it is 45 in decimal form hahaha just kinding
Step-by-step explanation:
Step-by-step explanation:

Hence, option A is the correct answer.
Answer:
right
Step-by-step explanation:
A (-3, -1)
You know this because QIII is in the bottom left corner and both numbers are negative