Answer:
The better bar to buy is the Nutty Crunch
Step-by-step explanation:
4.74 / 6 = 0.79 per bar
7.80 / 10 = 0.78 per bar
:)
3 3/5 x (-8 1/3) = -30/1
= -30
y=2x
2 1
4 2
6 3
457
57;;/*_&445