Answer:
32171658
Step-by-step explanation:
318.5 is 141414/444
318.5 x 101010=32171658
Answer:
$0.31
Step-by-step explanation:
You need to take the amount of money each pack costs and divide it by the number of cans to find the unit rate. Hope this helps!!
Answer:
29
Step-by-step explanation:
tan c = opposite / adjacent
c = tan -1 (25/45) = 29
Answer:
The closest thing I could get was 540 000