1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Svet_ta [14]
2 years ago
12

Jejxjdndnndndbdbdnsnbdbdb

Mathematics
1 answer:
amm18122 years ago
3 0

I have no clue ...I'm nt so good in maths
You might be interested in
4/3 divided by 11/12 whats the answer
AveGali [126]

Answer:

16/11 is the answer to this.

4 0
3 years ago
Which of the following graphs is described by the function given below?
dusya [7]

Step-by-step explanation:

D. Graph D the answer is D

6 0
3 years ago
Dee's clothing is having a discount of 40% on all shirts. Let x represent the regular price of any shirt in the store. Write an
Elis [28]
Y=0.40x because the sale which is 40% off would be on x amount of shirts
4 0
3 years ago
For my problem I must know the percent increase for;
PolarNik [594]
I think that u would have to take 14 from 13 and divide that by 2 (I THINK) i am not fully sure though
4 0
3 years ago
What is the quotient in the expression<br> 45<br> o?
Anastasy [175]

Answer:

the quotient of 45 or o is 45/o. A quotient is the result of a division . For example 8/4=2 so, 2 is the quotient.

4 0
2 years ago
Other questions:
  • Marks ratio is 3 tablespoons sugar to 2 tablespoons milk.Sharri is using 4 tablespoons of sugar to 3 tablespoons of milk.Eva is
    8·1 answer
  • Find the values of y = r(x) = ∛x for
    12·1 answer
  • Holly has 38 pecans. She has 5 friends coming to visit. If Holly and her five friends each eat an equal number of pecans, about
    5·1 answer
  • Factor the following expression, and verify that the factored expression is equivalent to the original: 4x^2-9a^6
    14·1 answer
  • N⋅(17+x)=34x−r solve for x
    6·1 answer
  • <img src="https://tex.z-dn.net/?f=%28%20%5Csqrt%7B3%20-%20%20%5Csqrt%7B2%20%7B%7D%5E%7B2%7D%20%7D%20%7D%20%29" id="TexFormula1"
    6·2 answers
  • I’ll give brainliest pls help
    14·1 answer
  • A store sells 12 cans of nuts for $21. What is the unit price?
    10·2 answers
  • Ms. Soffer paid $42. 75 for 9 boxes of gummies for the state test last year. This year she will need to order 13 boxes of gummie
    10·1 answer
  • Which number has a repeating decimal form?
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!