1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
bulgar [2K]
3 years ago
9

Convert - 3. - 3. - 3 to exponential form. ​

Mathematics
1 answer:
zheka24 [161]3 years ago
3 0

Answer:

-3 {3}

Step-by-step explanation:

:D

You might be interested in
How to divided 45÷7 need help please
Aneli [31]
6 3/7 that's the answer
8 0
3 years ago
Benjamin Franklin said that death was a certainty of life what's the probability
statuscvo [17]
Is it ture or false?
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the solution of 4 + StartRoot 5 x + 66 EndRoot = x + 10? x = –10 x = 3 x = –10 or x = 3 no solution
irga5000 [103]

This is a question that is not awnsable so your teachers need to get smarter

6 0
2 years ago
Which scenario could represent the expression −100÷5?
Ivenika [448]

Answer:

_20

Step-by-step explanation:

that is my answer I just use calculator and I get that answer

8 0
3 years ago
How many pounds are in the truck total........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Burka [1]

Answer:

<3

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Write an expression for the cost of 1 uniform, add $13, $11 and $8 .
    10·2 answers
  • Kimberly use one whole and 1/3 cups of sugar to bake a cake and two holes and 3/4 cups of sugar to make cookies how many total c
    13·1 answer
  • Anyone know the answer?
    6·1 answer
  • Javier is building a model train. He has enough track for a train that is
    6·1 answer
  • V = BH - 5 <br> How do I solve for b in this equation
    9·1 answer
  • Complete the input-output table that represents the linear function y=-4x+10
    13·1 answer
  • Select Proportional or Not Proportional to correctly classify each pair of ratios.
    15·2 answers
  • If 4 pounds of grapes cost $9.96, what is the unit price?
    12·2 answers
  • Ellie missed 76 questions on her multiple choice history final and earned a grade of 62%. How many total questions were on the f
    13·1 answer
  • What does f(x-5) do to the graph
    8·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!