I think the ratio is for for every 4 packs it cost 10 dollars so in all it would cost 30 dollars
Answer:
×= 2 this is what I got as a result to my equations
17 minutes
In order to solve this you make a porportion:
24/12=34/x
You do (34×12)÷24
34×12=408
408÷24=
17
~JZ
Hope IT helps you
Answer:
10.75 would be a 64 ring size in the US