1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
guajiro [1.7K]
2 years ago
15

Please anwser this thank you!!​

Mathematics
2 answers:
lukranit [14]2 years ago
8 0

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Answer:

v >_ 29

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

Kamila [148]2 years ago
4 0

Step-by-step explanation:

v>29 or 29,infinity sign i used an app called and this is what it showed

You might be interested in
Who can't wait for Cyberpunk to come out
andrey2020 [161]

Answer:

me cause I want to play that game so bad

6 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is the square root of 3
icang [17]

Answer: 9

Step-by-step explanation: Multiply 3 to itself and you will get nine.

3^2

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
The problem is Question<br> Divide.52÷(−45)
Artemon [7]

Answer:

-1.555

Step-by-step explanation:

52/(-45)= -1.555555

6 0
2 years ago
Read 2 more answers
Please answer this for me ✨✨
Galina-37 [17]

Answer:

reflection

Step-by-step explanation:

Im just learned this so if I'm wrong, i'm sorry >.<

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
I need some help please it’s due in 20 minutes!
elena-14-01-66 [18.8K]

Answer:C

Step-by-step explanation:

I am not that sure.. but I think the answer is C.

3 0
3 years ago
Other questions:
  • So 8 meters in 10 seconds is a ratio of a u it rate of 0.8 seconds per second
    6·1 answer
  • What is 2(u+3v). <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>................​
    6·2 answers
  • What’s the difference between an inscribed and circumscribed circle
    13·2 answers
  • Follow the steps below to find the mean for the set of data. Use the work shown to help you. Data set: 6, 5, 8, 5, 9, 6, 7, 5, 1
    14·2 answers
  • A package of 6 pairs of insulated gloves costs $35.94. What is the unit price of the pairs of gloves?
    11·2 answers
  • PLEASE HELP I WILL DO ANYTHING
    14·2 answers
  • Ben is taking a typing class, and the following line graph represents the number of words per minute he was able to type each we
    15·1 answer
  • PLEASE HELPPP ME!!!!<br> don’t put the link/ file things it gives me ur info and then i can hack;)
    9·1 answer
  • Write the equation of the line that passes through the point (5, 6) and a slope of -2
    14·1 answer
  • A number cube is rolled 14 times and the results are recorded in the table.
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!