Answer:
6.63
Step-by-step explanation:
Cost of 11 oranges = 4.29
Cost of 1 orange = 4.29/11 = 0.39
Cost of 17 oranges = 0.39*17 = 6.63
Answer:
what is the equation clearly mention it first u r giving that power 8x is 3y and then u r telling the power 3y only wah what a question plz mention ur question properly
The answer would be 52.7.5