Answer:
They each got 6 erasers.
Step-by-step explanation:
Sorry If I am wrong.
Answer:
188
Step-by-step explanation:
88 + 6= 94
94 + 94 = 188
188 divided by 2 = 94
94 - 6 = 88
88 was how much Paula paid
Jen has 46 more than Jay, “Jen has 46 more than Jay.” You answered your own question.
The answer is d>3
I cant put it graphed but it is open circle on three and the line pointing 4, 5, 6, 7,
127.40/26 = $4.90 per pound
18 * 4.9 = $88.20
It would cost $88.20