1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Contact [7]
3 years ago
8

Some easy points for you guys! ♫ = 3 ☺ = 4 ♫ ♫ ☺ = ??

Mathematics
1 answer:
choli [55]3 years ago
7 0

Answer: Thx, Listen to some JuiceWRLD

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Shelly biked 21 miles in 4 hours. What is Shelly average speed in miles per hour
Maksim231197 [3]
To solve this, you would divide the miles by the number of hours, 21 / 4
21 divided by 4 equals 5.25
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Help ASAP!! QR is the median of trapezoid MNOP. If MN = 41 and OP = 53, calculate QR.
stealth61 [152]

Answer:

QR = 86

Step-by-step explanation:

<em>Trust.</em>

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
I just need to know the angle
slava [35]

Answer: B. DBC

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Calculate the value of each expression.<br><br> Type each value in the corresponding boxes below.
ivolga24 [154]

Answer:

140

-2.6

0

Step-by-step explanation:

60 -(-80) if there is - - that means +

60 + 80 = 140

2.3 + (-4.9) if its + - it just means - ignore the plus

2.3 - 4.9

-2.6

4.5 + (-4.5)

0

8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Find the value of 4a - 3<br> for a = 4
andreyandreev [35.5K]

Answer:

4×4 - 3 = 13

Step-by-step explanation:

hope this helped

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Write a decimal expansion for 2/9. Chose the correct decimal notation.
    7·2 answers
  • DC = 10 What is the measure of angle ABD?
    14·1 answer
  • Heeeeeeeeeeeeeelllllllllllllppppppppppp
    11·1 answer
  • Jim and sue both take a driving test. the probability that Jim will pass the driving test is 0.7. The probability that Sue will
    6·1 answer
  • Mrs. Gordon bought 10 kg of apples for $16.50. What is the price per pound of apples?
    12·1 answer
  • What is the value of x in the diagram ?
    5·2 answers
  • PLEASEE HELP THIS IS DUE TODAY
    8·1 answer
  • When Angelo cashed a check for $170, the bank teller gave him 12 bills, some $20 bills and the rest $10 bills. How many bills of
    5·1 answer
  • A trampoline is on sale for 50% off. What was the original price if the sale price is $31?
    6·2 answers
  • Given: 2x^2+3x-5, g(x)=x+9. Find: (fg)(3)
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!