1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Mademuasel [1]
3 years ago
11

Don't you times by a thousand then times the answer I got 60,000

Mathematics
1 answer:
Firdavs [7]3 years ago
7 0

Answer:

i think that's right

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Find the area of the given rhombus​
mr_godi [17]

Answer:

B) Should be your answer of 6cm^2

4 0
3 years ago
How can estimating be helpful?
yuradex [85]
It helps you get the correct answer
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Select the correct answer.
fgiga [73]
I think i’m not really good at math so..
D.
(7,-3) and (4,0)
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Someone help need this to pass last question for today!
Bezzdna [24]

<em>Answer: Reflection=simply flipping an object across a line without changing its size or shape. While Translation just slide a figure in any direction without changing its size, shape or orientation.</em>

<em />

<em>Hopes that helps have a blessing day/night :)</em>

<em />

8 0
2 years ago
Graph the function in the image.
il63 [147K]

Answer:

Here is the graph to the intercepts.

Step-by-step explanation:

Graph of (6, 4), (4, 3), (-2, 0)

Hope it helps :)

8 0
3 years ago
Other questions:
  • (16x 2 -25) (4x + 5) you have to divide them
    11·1 answer
  • A triangle has an area of 1102 m², and two of the sides of the triangle have lengths 60 m and 56 m. find the angle included by t
    8·1 answer
  • What is the answer to 4/7 x - 3 =6
    8·2 answers
  • Solve for z<br> -4z+1=bz+c<br> Z=?
    7·1 answer
  • Geometry help will give brainliest
    11·1 answer
  • Elijah bought 3 3/4 pounds of groind hamburger meat for $11.00. What is the price per pound of the ground hamburger meat. Roind
    6·2 answers
  • Can someone help me with this?
    13·1 answer
  • I have data with 2 independent variables measuring the effectiveness of 3 different antibiotics at different dosages. I don't kn
    12·1 answer
  • If you have 36 ft of fencing, what are the bases and side lengths of the different parallelograms you could enclose with the fen
    7·1 answer
  • The ratio of red jellybeans to purple jellybeans is 9:5. What fraction of the jellybeans are red?
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!