Lets say u have 1 coconut that cost 688.52 ad another 1 that cost 234.99
all you have to do is sale or buy an extra coconut to get 573.77 if that help dont forgot to drop me the brainlist
Answer:
Here:
Step-by-step explanation:
Answer:
C. 0.99 per day
Step-by-step explanation:
I calculated it logically
Answer:
1 3/4
Step-by-step explanation:
if you turn it into a inproper fraction it would be 17/3 divide by 14/3 which is 17/14 if you want iy in a mix number its 1 3/14