There's my answer
25/100
27/108
31/124
these three equal 1/4 or 1:4
I hope that right
Answer:
$0.09
Step-by-step explanation:
Unit price= total price/ total units
$3.24/ 36oz= $0.09
Yes it’s a regular polygon I Think
Answer:
The answer is D
Step-by-step explanation:
Hope this helps UwU
Any detailed source to make answering the question easier....And is that a question or not?