hi my name is antonette Jane S pascua please help me my question thank you for your answer
There is no diagram, so you should guess C. C is the most likely to be chosen as an answer.
Answer:
$2.16 per pound
Step-by-step explanation:
First, you would need to divide the price by the amount
$12.96 / 6 lbs = $2.16 per pound
That is the unit price
30° the angle is ro small to be 90° to small to be 60° and to small to be 120°
Answer:
i can
Step-by-step explanation: