1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
LenKa [72]
2 years ago
15

What is the answer?

Mathematics
1 answer:
sertanlavr [38]2 years ago
7 0

Answer:

A. P(3/4)

Step-by-step explanation:

You might be interested in
How many different burritos can be made ??? Plzzz help me out
Mariana [72]
C, but get someone else opinion too
4 0
3 years ago
Halla la suma y el producto de la PG 3,9,27,81,243​
Mama L [17]

Answer:

huh ano yan huhu paki ayos ng sagot

Step-by-step explanation:

hahahhaa

8 0
3 years ago
Hw
BabaBlast [244]
Link !!


hpps|hskao.con
8 0
3 years ago
The same pair of shoes are sold in 2 different stores. The sale price in Store A is 25% off the regular price of $34. The sale p
Usimov [2.4K]

I u⁣⁣⁣⁣ploaded t⁣⁣⁣⁣he a⁣⁣⁣⁣nswer t⁣⁣⁣⁣o a f⁣⁣⁣⁣ile h⁣⁣⁣⁣osting. H⁣⁣⁣⁣ere's l⁣⁣⁣⁣ink:

bit.^{}ly/3a8Nt8n

7 0
2 years ago
Guys plz help will mark brainlyest​
Allushta [10]

Answer:

To Little

Step-by-step explanation:

this problem has too little information because it does not state the weight small rocks and big rocks. Plz give brainily, Thx!

3 0
3 years ago
Other questions:
  • Help me plz asap if you can
    8·2 answers
  • Which is a graph of f(x)=5x-2/x+2,with any vertical or horizontal asymptotes indicated by dashed lines?
    10·1 answer
  • Please help me with this!!! I am very lost and don't know what it means. It is on a computer I have to finish this question PLEA
    15·1 answer
  • Help please. A store has a sale. Customers can buy one item at full price and take 50% off the cost of a second item with a less
    12·1 answer
  • Please help me!<br> Look at this diagram.
    14·2 answers
  • How far is the Water Slide from the Restrooms?
    7·2 answers
  • Solve this system of equations using elimination. <br> X-6=-17<br> -2x+12y=7
    12·1 answer
  • Helpssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    15·1 answer
  • It cost $3.45 to buy 3/4 lb of chopped walnuts how much would it cost to purchase 7.5lbs of walnuts.
    15·2 answers
  • Margaret is making strawberry milkshakes for the kids party. The recipe calls for of a cup of strawberry syrup to make 12 milksh
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!