The one the blue is on! Hope that helped
Well the cost of the apples can be found by dividing the price by the amount bought. ($5/4 or $10/8 = $1.25/lb). If you want to find the amount for 6 pounds just multiply it by the individual cost (6x$1.25= $7.50)
The total amount for the family of for to the park is 28$