1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
vivado [14]
3 years ago
6

Girl talk????? anything...

Mathematics
2 answers:
omeli [17]3 years ago
5 0
What do you mean by girl talk?
mojhsa [17]3 years ago
4 0

Answer:

IT depends

Step-by-step explanation:

You might be interested in
What the answer to this asap
Kitty [74]

Answer:

? is 24

Step-by-step explanation:

5 0
2 years ago
Read 2 more answers
There is 46% hard working Elfs in the North Pole. there is 300 elfs in north pole. How many elfs are hard working
sveticcg [70]

Answer:

138 hard working elfs

Step-by-step explanation:

the 46% of 300 is 138

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
How would you write 105% as a decimal?
kondor19780726 [428]
105% as a decimal would be 1.05 in decimal form
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can someone help with this true or false math
matrenka [14]

the answer is false

isididididododidid

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Evaluate the expression. 34⋅23
Alex17521 [72]

Answer:

784

Step-by-step explanation:

(30+4)(23+3)

7 0
3 years ago
Other questions:
  • What steps would you take to compare 2 kilograms and 3,200 grams m
    6·2 answers
  • Find the next number in the number sequence 1 2 4 8 16
    8·1 answer
  • A bag of 8 apples cost $2.88. What is the cost of one apple
    7·1 answer
  • Total these measurements<br><br> 28 L<br> 42 L<br> 6 L<br> 93 L<br> HELP PLEASE
    15·2 answers
  • Please help and explain the work​
    6·2 answers
  • Syeda had $80.45 in her bank account on Monday.She deposited $20.50 on Tuesday.She then withdrew $37.25 on Wednesday.How much di
    5·1 answer
  • If it's $5 for 4 pounds of apples, how much does 1 pound cost?
    13·2 answers
  • Brainliest to right answer
    6·2 answers
  • Solve . <br><br> - 3a + 8 = 14
    10·1 answer
  • True or false <br> 2a(3a+4)=6a squared+8a
    8·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!