Answer:
32.9% i think
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
what he said was he right answer
Answer:
A
B
A
C
D
C
A
B
B
D
Step-by-step explanation:
1. b = $95.94 / 6
= $15.99
t = $15.99 / 20
= $0.80
2. A: $1.28 / 8 = $0.16 per oz
B: $1.68 / 12 = $0.14 per oz
Difference: $0.02 per oz